Loading...

GBOB - THE GLOBAL BATTLE OF THE BANDS

http://lh3.googleusercontent.com/Ty67zV4WcIoKXbQ3BHmWe6mBuhTFag7BItiAAReFQtD0A3oqqeDhegLvrQOkRp03oy6_54cuKmfCt0Jv_4S7dk2d=s710

 

Nakonec si tento víkend střihneme trojáček. Díky Vaší obrovské podpoře jsme postoupili do národního finále soutěže GBOB. Moc děkujeme za podporu!

V pátek Liberec, v sobotu Praha Exit-us a v neděli klub La Loca taktéž v Praze.

 

_________________________________________________________________________________

 

Regionální kolo soutěže GBOB máme za sebou. Sice jsme včera do finále nepostoupili, ale i tak to byla super příležitost poslechnout ostatní kapely a pokecat s lidma. Bohužel jsme museli krátce po vyhlášení výsledků odjet, takže nebyla možnost prohodit pár slov i s porotou. Pořád ale máme šanci se do národního finále dostat. Kapela, která v absolutním pořadí nasbírá nejvíce hlasů, postupuje také. Hlasuje se až do 6.12. Zatím jsme díky vám celkově na druhém místě, což je maximálně super a moc vám za to děkujeme.

Tak co, dostaneme to až na to první?
Hlasování zde: http://www.gbob.cz/21374571/Deep-Stare.aspx

 

________________________________________________________

 

Na základě hlasování jsme postoupili do semifinále celosvětové soutěže GBOB.

Všem moc děkujeme za zaslané hlasy!

V neděli vystoupíme v klubu La Loca.

________________________________________________________

 

GBOB je celosvětová soutěž hudebních skupin. Od roku 2013 má svá „předkola“ i v České republice. První je na regionální úrovni. Do toho se kvalifikuje 5 kapel vybraných porotou, 5 postupuje na základě hlasování. No národního finále postupuje 1+1 kapela (opět porota/hlasy … tentokrát živě) z každého regionu. Vítěz národního finále postupuje do finále světového.

A tady už to začíná být zajímavý. :-)

Takže jsme to taky prubli. Podpořit nás můžete formou zaslání sms. Tvar této zprávy a číslo kam se má poslat se objeví po odkliknutí políčka „HLASOVAT“. Samozřejmostí je možnost poslechu soutěžní skladby. Nasadili jsme „Words Of Wisdom“.

Za všechny případné hlasy díkes! \m/

(A nebo nám prostě jen fanděte. :-)

 

ETERNAL SENSE